Klebelsberg Kuno Általános Iskola
és Gimnázium

Főoldal Menü megjelenítése/elrejtése


Athén - Erasmus találkozó 2018 :

Tanáraink

Jelentkezés fogadóórákoz:
_____________________________ tel: 397-45-69
Aranyi Zsolt
testnevelés - A 6.b osztály osztályfőnöke hétfő 9.00-10.00-ig
Bagyura Bettina
fizika-német kedd 12:05-12:50
Bakiné Szolnoky Mónika
tanító - a 2.b osztályfőnöke péntek 9:00-9:45
Balázs Béláné
angol szerda 11:00-11:45
Balla Enikő
matematika,rajz - a 11.g osztályfőnöke hétfő 11.00-12.00
Bernáth Judit
biológia, kémia szerda 10:00-10:45
Bölcsné Antal Eszter
tanító szerda 11:00-11:45
Borsos Krisztina
angol - az 5.b osztályfőnöke péntek 12.00-13.00
Busch Zsuzsanna
tanító - az 1.b osztályfőnöke csüt.:12.00-12:45
Buzási Zsuzsanna
informatika szerda 11:00-11:45
Ciocuta Gyöngyi
tanító szerda 11:00-11:45
Csatádi Judit
tanító kedd, 17:00-18:00
Csizmadia Krisztina
tanító - a 4.a osztályfőnöke kedd, 14:00-15:00
Dávid Zoltán
magyar . a 9.ny osztályfőnöke hétfő 12.05-12.50
Dénes Sándor
testnevelés, földrajz szerda, 11:00-11:45
Dénesné Mike Imola
ének-zene, történelem - az 5.a osztályfőnöke kedd, 10:00-10:45
Domonkos Katalin
tanító - a 4.n osztályfőnöke hétfő 13.15-14.00
Éder-Tamás Georgina
magyar hétfő 14:15-15:00
Frank Judit
tanító - az 1.n osztályfőnöke péntek 14:00-15:00
Gál-Porkoláb Anita
angol csütörtök 8:00-8:45
Gáspár Leila
angol hétfő 8.00-9.00-ig
Gergely Ágh Zsófia
német - a 10.g osztályfőnöke szerda 10:00-10:45
Ghimessy Csaba
angol Csütörtök 12-13
Gledura Katalin
testnevelés - a 8.c osztályfőnöke hétfő 10.00-11.00
Gorzóné Terenyi Zsuzsa
tanító hétfő: 13:15-14:00
Gyurcsánné Palkó Beáta
technika kedd: 10:00-10:45
Harisné Pintér Zsuzsanna
informatika, igh. - a 12.g osztályfőnöke csütörtök: 15.00-16.00
Jakab Katalin
tanító - a 3.a osztályfőnöke hétfő: 12:05-12:50
Jakab Olivér
fejlesztőpedagógus szerda 12.05-12.50
Jakab Tegzes Dóra
tanító - a 3.b osztályfőnöke csütörtök 12.05.-12.50
Jancsóné Németh Ibolya
biológia, kémia hétfő 14.10-14.55
Juhász Zsuzsa
tanító szerda 17.00-18.00
Kántor Zsuzsanna
tanító - a 3.n osztályfőnöke szerda: 13.15-14.00
Kertész Dorottya
magyar hétfő 14:30-15:30
Klein Péter
angol csütörtök 11-12
Koppányné Dienes Marianna
német - a 8.b osztályfőnöke csütörtök 12-12.50
Kovács Klára
fejlesztőpedagógus szerda 12:05-12:50
Kováts Kriszta
tanító - az 1.a osztályfőnöke csütörtök 7:00-8.45
Lendvai Orsolya
német - az 5.n osztályfőnöke szerda 11:00-11:45
Löttös Barbara
tanító hétfő 9:00-9:45
Majoros Ágota
német - a 7.c osztályfőnöke hétfő 10-11
Manninger Márta
testnevelés, földrajz csütörtök 9-10
Matusné Németh Eszter
német, történelem - a 9.g osztályfőnöke hétfő 13.15-14.00
Mészáros Katalin
tanító - a 4.b osztályfőnöke szerda 12:05-12:50
Mezei Orsolya
tanító,informatika, matematika igh. kedd 12:05-12:50
Nagy Regina
tanító hétfő 9:00-9:45
Némethné Szabó Andrea
magyar, történelem - a 8.a osztályfőnöke Szerda 10-11
Németvölgyi Anett
informatika - a 7.b osztályfőnöke csüt. 9.00 - 10.00
Patyi Sándorné
tanító - a 2.n osztályfőnöke szerda 11-11.45
Reinholcz Júlia
rajz és vizuális kultúra kedd 12.00
Rósa Viktor
testnevelés, földrajz, igazgató csütörtök 13.00
Sándor-Kertész Bernadett
tanító szerda 13.15-14.00
Szankovitsné Elsik Nikolett
tanító csütörtök 11:00
Szebedyné Mérő Eszter
tanító hétfő 12.00
Székely Mónika
tanító szerda 5.óra
Szentgyörgyi-Simon Réka
könyvtáros hétfő 15.00-16.00
Szentirmai - Zöld Tünde
német péntek 8.00
Szőllősi Emese
testnevelés-biológia kedd: 10.00
Szűcs Szilvia
fejlesztőpedagógus csütörtök: 15:30- 16:30.
Takács Krisztina
magyar, német - a 6.n osztályfőnöke kedd 14-15
Tar Judit
matematika, fizika szerda 14.00-15.00
Tóth Éva
matematika, a 7.a osztályfőnöke csütörtök 11.00-11.45-ig
Tóth Ilona
tanító péntek 12.00-13.00
Varga Ildikó
angol - a 6.b osztályfőnöke szerda 11-11.45
Vargáné F. Klára
tanító - a 2.a osztályfőnöke csütörtök: 8:00-8:45
Veres Anita
német hétfő 11.00-11.45




Athén - Erasmus találkozó 2018 :

Klebelsberg Kuno 2018