Klebelsberg Kuno Általános Iskola
és Gimnázium

Főoldal Menü megjelenítése/elrejtése


Felsős Kalandtúra 2019. :

Tanáraink

_FOGADÓÓRÁK
e-mailen történő bejelentkezés után klebi@klebelsberg.sulinet.hu
Aranyi Zsolt
testnevelés - A 7.b osztály osztályfőnöke kedd 10.00-11.00
Bagyura Bettina
fizika-német szerda 12.00-13.00
Bakiné Szolnoky Mónika
tanító - a 3.b osztályfőnöke kedd 13.00-13.30
Balázs Béláné
angol péntek 15.00-16.00
Balla Enikő
matematika,rajz - a 12.g osztályfőnöke hétfő 5. óra
Bernáth Judit
biológia, kémia csütörtök 10-11
Bölcsné Antal Eszter
tanító péntek 12-13
Borsos Krisztina
angol - az 6.b osztályfőnöke csütörtök 12.05.-12.50
Busch Zsuzsanna
tanító - az 2.b osztályfőnöke kedd 12-13
Ciocuta Gyöngyi
tanító csütörtök 5. óra
Csatádi Judit
tanító kedd 16.00-17.00
Csizmadia Krisztina
tanító - a 1.a osztályfőnöke csütörtök 13-14
Dávid Zoltán
magyar . a 9.g osztályfőnöke hétfő 7. óra
Dénes Sándor
testnevelés, földrajz hétfő 10-10.45
Dénesné Mike Imola
ének-zene, történelem - az 6.a osztályfőnöke kedd 12.05-12.50
Domonkos Katalin
tanító - a 1.n osztályfőnöke hétfő 13-14
Éder-Tamás Georgina
magyar - az 5.a osztályfőnöke hétfő 14-15
Gál-Porkoláb Anita
angol - az 5.n osztályfőnöke kedd 11.00-11.45
Gáspár Leila
angol szerda 11:00-11:45
Gergely Ágh Zsófia
német - a 11.g osztályfőnöke csütörtök 12:00-13:00
Ghimessy Csaba
angol csütörtök14:00-15:00
Gledura Katalin
testnevelés - az 5.b osztályfőnöke szerda 8.00-9.00
Gorzóné Terenyi Zsuzsa
tanító - a 2.n osztályfőnöke kedd 13:15-14:00
Gyarmati Zsoltné
történelem, tanító csütörtök 11.00-11.45
Gyurcsánné Palkó Beáta
technika szerda 9:00-9:45
Harisné Pintér Zsuzsanna
informatika, igh. hétfő 15.00-16.00
Házi Gabriella
tanító hétfő 17.00-18.00
Jakab Katalin
tanító - a 4.a osztályfőnöke csütörtök 11-11.45
Jakab Olivér
fejlesztőpedagógus csütörtök 6.óra
Jakab Tegzes Dóra
tanító - a 4.b osztályfőnöke péntek 7.15-.8.00
Jancsóné Németh Ibolya
biológia, kémia hétfő 14.00-15,00
Juhász Zsuzsa
tanító szerda 16.00-17.00
Kántor Zsuzsanna
tanító - a 4.n osztályfőnöke hétfő 4.óra
Kertész Dorottya
magyar kedd 4. óra
Klein Péter
angol péntek 13:00 - 14:00
Kovács Klára
fejlesztőpedagógus hétfő 5. óra
Kováts Kriszta
tanító - az 2.a osztályfőnöke hétfő 5. óra
Lendvai Orsolya
német - a 6.n osztályfőnöke péntek 2.óra
Majoros Ágota
német - a 8.c osztályfőnöke hétfő 10-10.45
Manninger Márta
testnevelés, földrajz - a 9.ny osztályfőnöke csütörtök 14.10-14.55
Matusné Németh Eszter
német, történelem - a 10.g osztályfőnöke hétfő 6. óra
Mészáros Katalin
tanító - az 1.b osztályfőnöke hétfő 6. óra
Mezei Orsolya
tanító,informatika, igh hétfő 6. óra
Némethné Szabó Andrea
magyar, történelem hétfő 12.05-12.50
Németvölgyi Anett
informatika - a 8.b osztályfőnöke szerda 15.00 - 15.45
Pap Ildikó
biológia, kémia hétfő 4.óra
Patyi Sándorné
tanító - a 3.n osztályfőnöke csütörtök 10:00-10:45
Pesti Anita
tanító
Reinholcz Júlia
rajz és vizuális kultúra kedd 5. óra
Robotkáné Buzánszky Éva
tanító
Rósa Viktor
testnevelés, földrajz, igazgató péntek 8.15 - 9.00
Szankovitsné Elsik Nikolett
tanító szerda 14.00-15.00
Szebedyné Mérő Eszter
tanító szerda 4. óra
Szentgyörgyi-Simon Réka
könyvtáros szerda 15.00-15.45
Szőllősi Emese
testnevelés-biológia szerda 3.óra
Szűcs Szilvia
fejlesztőpedagógus hétfő 8. óra
Takács Krisztina
magyar, német - a 7.n osztályfőnöke hétfő 9:00-9:45
Tar Judit
matematika, fizika kedd 6. óra
Tolnai-Illés Borbála Eszter
tanító szerda 4. óra
Tóth Éva
matematika, a 8.a osztályfőnöke hétfő 2. óra
Ujj Regina
német péntek 1. óra
Varga Ildikó
angol - a 7.b osztályfőnöke kedd 7. óra
Vargáné F. Klára
tanító - a 3.a osztályfőnöke szerda 6. óra




Felsős Kalandtúra 2019. :

Klebelsberg Kuno 2018